BIOsens

BIOsens LTD – Низька якість продуктів харчування, що люди їдять завжди призводить до негативних змін у здоров’ї і благополуччі кожного з нас. На сьогоднішній день, аналіз якості продуктів може здійснюватися тільки в лабораторії, це займає багато часу і вимагає участі висококваліфікованих фахівців. Ми пропонуємо біосенсор для експрес-діагностики, за допомогою якого ви можете зробити аналіз в режимі реального часу, протягом 15 хвилин.

Лабораторне обладнання, яке присутнє на ринку дороге і його важко використовувати. Ми пропонуємо компаніям проводити діагностику набагато швидше. Ми зосередили свою увагу на роботі з великими фермами і агрохолдингами. Базова заробітна плата буде надходити від продажу тест-смужок для тестування.

Почати використання пристрою просто: вам потрібно нанести краплю продукту, наприклад, молоко або сік на біосенсор, попередньо додавши спеціальний розчинник. Протягом 15 хвилин на смартфон користувача надійде інформація про рівень бактерій і мікотоксинів в продукті. Ви також можете перевірити тверді продукти, наприклад, пшеницю. Але для цього вона повинна бути подрібнена.

Наш пристрій може бути використано багато разів, але тест-смужка одноразова.

back to top