ROMALEX

ROMALEX

На сучасному етапі розвитку суспільства роботизація досягла такого рівня, що її просто вже являється неможливим нехтувати. Даним питанням активно займаються провідні країни світу, застосовуючи весь свій науковий та технічний потенціал.
Беручи до уваги все вище сказане, й ми, будучи новачками вирішили піти у дану сферу діяльність враховуючи наші потреби, а також можливості. З одною з перших розробок, а саме дистанційно керуючою платформою під назвою «ROMALEX» ви маєте можливість познайомитися зараз.

Гусеничний модуль

Система управління – по радіоканалу та WiFi. Система зв’язку та управління побудована таким чином, що кожна одиниця «ROMALEX» є ретранслятором сигналів. Коли ми говоримо про управління на 20 кілометрів, то мова йде про роботу кількох комплексів з розрахунком ретрансляції і передачі сигналу по ланцюжку. Також є передбачене управління за допомогою проводу, при відсутності можливості під’єднання через ті чи інші причини. Рух платформи здійснюється завдяки використанню моментних BLDC двигунів власного виготовлення, що дозволяють забезпечити таку плавність хочу, яку не може більше ніхто, а також у них є надзвичайно мале використання енергії з акумуляторів при своїй потужності, що у свою чергу збільшує запас ходу машини. Який складає двадцять кілометрів, десять – в одну сторону, десять – в іншу.

У платформи, як і у «безпілотника», є можливість рухатися по маршруту по точках, заздалегідь обраний по карті. При втраті сигналів управління платформою повинна повернутися у вихідне місці. Корекція руху здійснюється оператором по камерах, які встановлені як на платформі.

Гусенична платформа «ROMALEX»

Конструкція даної одиниці являється модульною, що робить її уніфікованою і дозволяє навіть у польових умовах здійснити заміну тієї чи іншої деталі. Одною із найважливіших переваг являється використання однотипного гусеничного модуля, який розмішується по обидві сторони платформи. Простота конструкції як самого гусеничного модуля, також і кріплення його забезпечує легкість у використанні та заміні.

back to top